מה עושים עם הקמטים?

יש סוגים שונים של קמטים: קמטי הבעה, קמטים שנובעים מצניחת עור, קמטוטים דקים וקמטים עמוקים. למה זה חשוב איך נקרא כל קמט ולמה נוצר? כי כך יודעים כיצד לטפל בהם.

בקמטי הבעה, בחלק העליון של הפנים – קמטי החשיבה, הזעף וקמטי הצחוק – ניתן לטפל באמצעות הזרקת בוטוקס. בוטוקס איננו חומר מילוי אלא מרכיב שמרפה את השרירים באזור וכתוצאה מכך הם לא מתכווצים ויוצרים קמטים. לפעמים קמטי ההבעה הם זעירים, יותר כמו קמטוטים עדינים. קמטוטים אפשר לשפר עם מרכיבים פעילים למריחה (בריכוז שניתן להשגה בקליניקות קוסמטיות). אפשר לטפל בהם גם במזותרפיה – שיטה טיפולית לחידוש כללי ומיצוק של העור.

קמטים בצידי הפה, קמטי החיוך: במידה והם עמוקים ניתן למלא בהזרקת חומר מילוי. קמטוטים עדינים יותר ניתן לשפר עם מרכיבים פעילים למריחה או במזותרפיה. קמטוטים עדינים בלחי משתפרים יפה עם תכשירים מקצועיים למריחה ועם מזותרפיה. ככלל, קרמים אינם מחליקים קמטים. הם מעדנים קמטוטים, הם משפרים את מרקם העור, מגבירים את החיוניות והברק ומטפלים בכתמים.

ישנן מספר טכנולוגיות (מיכשור) שמאפשרות גם כן שיפור במוצקות וקמטוטים בעור. הן זמינות לך בקליניקות קוסמטיות. הטיפול בקמטים מחייב אבחון מקצועי. מי שיכולה לסייע לך באבחון היא הקוסמטיקאית שלך. היא יודעת מהו כל קמט ומה הטיפול האידיאלי עבורו. גם אם הטיפול לא יבוצע אצלה, היא תפנה אותך אל בעל המקצוע המתאים. לעיתים היא תצייד אותך בתכשיר לשמירה על התוצאות או להשגת שיפור נוסף בעור, שיפור שלא חשבת שניתן להשיג.

דילוג לתוכן