את יכולה להיות יפה בכל גיל!

גם אם שנים לא טיפחת את עורך.
גם אם את מאוד עסוקה, או סתם לא רוצה להשקיע.
הסוד הוא בהתאמת הטיפול הנכון עבורך.

הטיפול הנכון בעור לא דורש המון השקעה. לפעמים, תכשיר אחד עוצמתי הוא כל מה שנחוץ כדי לחדש את העור ולשפר את סימני הגיל.
איזה תכשיר? כאן נחוץ ייעוץ ראשוני כדי להתאים אותו לכל מאפייני העור ולמטופלת עצמה – גיל, גוון העור,
סוג העור, הרגלים, תחביבים, גנטיקה, מצב בריאותי ועוד… אבל הדיוק הזה משתלם: תכשיר שהותאם נכון, יכול לחולל פלאים במראה העור.

מה יכיל תכשיר כזה? ומתי הזמן להתחיל להשתמש בתכשירים מחדשים? ראשית, חשוב להדגיש: ככל שמתחילים מוקדם יותר, כך מגיעים לשנות הארבעים והחמישים עם עור בריא יותר, שגם קל יותר לחדש. יותר קל לחדש עור שטופל במשך השנים, כי תאי העור מגיבים טוב לטיפול, הם "בכושר". מתחלקים מהר יותר, מתפקדים טוב יותר, העור מוצק יותר וחיוני. בעור שטופל במשך השנים, החל מגילאי שלושים+, קל לעשות שינויים ואף לבצע בהמשך הדרך הזרקות ופרוצדורות שמתאימות לגיל בוגר יותר. הוא מחלים טוב והתוצאה תיראה טבעית.

לעולם לא מאוחר להתחיל. ישנן נשים שמתחילות את שגרת הטיפוח רק בשנות ה-40. וחלקן אף בגיל 50 פלוס. האם התוצאות תהיינה טובות? אכן כן. ניתן לשלב בגילאים אלה את המרכיב רטינול, שתורם למוצקות העור, לקילוף עדין, לברק ולחיוניות העור. כדאי לצרף גם חומצות אלפא ובתא הידרוקסי, המחוללות קילוף והחלקה של המרקם, צמצום נקבוביות וטיפול בכתמים. ישנם תכשירים המכילים חומצות אלפא ובתא הידרוקסי ורטינול, הם מחוללים השפעה מהירה ונראית לעין על מראה העור.

דילוג לתוכן