לקוחה יקרה,
אנו גאים להציב אותך תמיד בחזית הידע וההתפתחות המדעית בתחום הקוסמטיקה.
הכנו עבורך דו"ח לדוגמה של ביופור-ג'ן  >> לצפייה לחצי כאן <<

תוצאת בדיקה גנטית לניתוח מצב העור – קצב ההזדקנות שלו, רגישויות, צדדים חזקים וחלשים בתפקוד העור – כל המידע החשוב שיעזור לך להתאים טיפולים נכון יותר!
ללקוחה שלך – הוא יסייע להבין, כי הקוסמטיקה העתידנית היא קוסמטיקה מקצועית, פרי אבחון מקצועי של קוסמטיקאית, ובהתאמה פרסונלית.

איך זה עובד?
1. הלקוחה שלך מגיעה אלייך לקליניקה ועוברת בדיקה פשוטה, כ-30 שניות, באמצעות מטוש
המועבר בצד הפנימי של הלחי. שליח שלנו אוסף את הבדיקה.
2. הדגימה מנותחת במעבדה גנטית. נבדקים 13 גנים שונים הקשורים לתפקוד העור בפן
האסתטי.
3. בתוך כחודש, הלקוחה שלך מקבלת דו"ח מפורט – כקובץ למייל. צירפנו לך דו"ח לדוגמה.
4. הלקוחה מגיעה אלייך עם התוצאות, הכוללות גם המלצות על סוגי טיפולים ועל מרכיבים שטובים לעורה ומתאימים לו פרסונלית, ממש ברמה הגנטית. את מסייעת לה להבין את הניתוח של מצב עורה ואת המשמעויות. מתאימה לה מוצרים וטיפולים אצלך בקליניקה. מעניקה לה במתנה קרם בהתאמה אישית-גנטית, שעלותו מכוסה ע"י ביופור. שאר המוצרים שיותאמו לה – כמובן, יירכשו אצלך.
5. הדו"ח נשאר איתה לכל החיים. הוא ישרת אותה בכל החלטה, התלבטות או טיפול שהיא תשקול לעשות. הגנים שלנו הרי אינם משתנים… את תוכלי, מעתה ואילך, להיעזר בכלי החשוב הזה בכל מהלך הטיפול בלקוחה ובליווי שלה לאורך כל השנים הבאות.
מי הקוסמטיקאיות שמורשות לעבוד בשיטת ביופור-ג'ן?
אך ורק קוסמטיקאיות שעברו השתלמות מקצועית בנושא, ויש להן את הידע הנחוץ למתן הסברים מקיפים. זהו מוצר אינטליגנטי, הכרוך בשליטה בידע חדש וביכולת לתת את הליווי הנכון והמקצועי לכל מטופלת. להרשמה להשתלמות, יש ליצור קשר עם המשרד.
למה הבדיקה היא כל-כך חשובה עבורך?

בצד הקליני:
אין צורך יותר לנחש מה טוב ללקוחה. פחות התלבטויות, יותר וודאות, יותר בטחון. יש לנו כלי אבחון שאין כמותו. הוא בודק תכונות ונטיות של העור. עם הידע הזה את מבינה לעומק את מצב העור הנוכחי וגם את ה"עתיד" שלו. ועם הידע הזה, תוכלי לתת ללקוחה בדיוק את מה שמתאים לה. מרכיבים, טיפולים, יעוץ מקצועי-פרסונלי. למנוע ולהישמר מבעיות אפשריות, להקדים תרופה למכה, להיערך ברמת הדיוק המכסימלית והכי תואמת ללקוחה – לשנים הבאות. כדי שהלקוחה שלך תיראה הכי יפה בכל גיל.

בצד הכלכלי:
הכלי העתידני והמדעי הזה מביא אלייך לקוחות רבות חדשות, מגדיל מכירה ללקוחות קיימות (כעת, כשהן קיבלו המלצות מוכחות מדעית), מגדיל את הנאמנות של לקוחות שלך לאורך שנים – כיוון שהפכת ליועצת הבלתי מעורערת שלהן לטיפול הפרסונלי בעור.
ובצד האישי:
הכי כיף זה לעבוד באור, להשתמש בכלים מדעיים ועתידניים, להשיג תוצאות טובות יותר. להיות קוסמטיקאית מובילה שצועדת עם הזמן ומיישמת את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום!

***
בסוף החודש, 29/11/22, תתקיים השתלמות שתכשיר אותך לעבוד בשיטה.
מיקום: בית ציוני אמריקה בת"א. 9:30 עד 16:00
יש להירשם מראש, נותרו מס' מקומות. להרשמה: 03-6161340
או הירשמי כאן ונחזור אלייך בהקדם

לאיתור קוסמטיקאית קרובה אלייך ולאבחון און ליין

הזינו את שם העיר בה תרצו לחפש

דילוג לתוכן